Döntetlent játszott a Pécs, Győrben nyert a Békéscsaba
Vasárnap kilenc meccset rendeztek meg az NB II 28. fordulójában. A DVTK drámai meccsen maradt alul a Békéscsaba ellen, a Szeged kétgólos hátrányból állt fel, míg a Vasas a Győrt verte. Cikkünkben összeszedtük az edzői értékeléseket.
Szentlőrinc-Tiszakécske 1-2
Marián Sluka: "Némi szerencse is kellett a Tiszakécske győzelméhez. Amire készültünk, az történt a pályán: szervezett, masszív ellenféllel találtuk magunkat szembe. A félidőben változtattunk a taktikán, ez bevált, megérdemelten egyenlítettünk. De ilyen a futball, a hosszabbításban mi kaptunk gólt."
Visinka Ede: "Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, időben vezetést szereztünk. Utána kiegyenlített játék folyt. A második félidőben benyomott bennünket a Szentlőrinc a kapunk elé és sikerült megszerezniük az egyenlítő gólt. Óriási dicséret illeti a fiúkat, hogy a mérkőzés végén még tudtak tempót váltani, szép támadásokat vezettünk, és az egyikből a győztes gólt is megszereztük. Rendkívül fontos győzelem volt és most nagyon boldogok vagyunk!"
Budaörs-Dorog 3-0
Toldi Gábor: "Rendkívül értékes három pontot szereztünk. Ami pedig még ennél is fontosabb, hogy a szerdai fiaskó után sikerült felállnunk a padlóról. Ilyen arányban is megérdemelt győzelmet arattunk, gratulálok a csapatomnak."
Fenyvesi László: "Gyenge teljesítményt nyújtottunk, ezúttal nem láttam azt a hozzáállást a srácokon, amit az előző mérkőzésen, így a hazaiak megérdemelten tartották otthon a három pontot. A szünetben próbáltunk frissíteni és játékrendszert váltani, de ez nem hozta meg a várt eredményt."
Ajka-III. Kerület 1-1
Kis Károly: "Igazán nehéz mérkőzést játszottunk mozgékony, technikás ellenfelünkkel szemben. Rengeteg helyzetünk volt, már az első félidőben eldönthettük volna a meccset, de az utolsó öt percben is megvolt rá az esélyünk, hogy megnyerjük a találkozót. A vendégek is győzhettek volna, rengeteg helyzetük volt, kontratámadásaikban benne volt a gól lehetősége."
Kemenes Szabolcs: "Négy-néggyel lettem volna elégedett a helyzetek alapján... Az első félidőben két óriási lehetőségünk volt, viszont a végén az ajkaiak dönthették volna el. A mérkőzés egészét tekintve örülök az egy pontnak."
Diósgyőr-Békéscsaba 3-4
Kondás Elemér: "Őrült mérkőzést játszottunk. Az ellenfelünk első támadásából gólt szerzett, utána mentünk, nyomtunk, de jött egy 11-es , máris 0-2. Majd egy szögletnél elaludtunk, 0-3, innen kellett visszajönni, amit meg is tett a csapat. Nagyon sajnálom, hogy a végén kaptunk még egy gólt. Az első félidőben is megvoltak a lehetőségeink, de a harmadik gól után átálltunk kétékes játékra, Könyves Norbert kihúzódott balra, a jobb oldalon pedig Jurek Gábor támadott. Rengetegszer megbontottuk az ellenfelet, sokszor ott voltunk a kapujuk előtt, ez hozta meg az áttörést. Azt is el kell ismerni, hogy kockáztattunk, mindössze két középpályással játszottunk, akik közül Molnár Gábor támadott, Lucas játszotta be a középpályát. Ekkor sokkal határozottabban, agresszívabban játszottunk, mert korábban nem mi jöttünk ki győztesen az összecsapásokból, ennek köszönhetően jutott el az ellenfelünk olyan sokszor a kapunkig. A váltás után rengeteg helyzetet alakítottunk ki, ám vagy az ellenfél kapusa védett parádésan, vagy a megpattanó labda centikkel ment mellé, vagy a kipattanót lőttük centikkel mellé. A második félidő alapján meg kellett volna nyerni ezt a találkozót, és meg is érdemelte volna a csapat, hogy megnyerje ezt a találkozót. Rengeteget dolgoztak a játékosok, de megint úgy kezdtük a meccset, ahogy nem szabad."
Schindler Szabolcs: "Nehéz megszólalni egy ilyen mérkőzés után. Taktikailag nagyon jól felkészültünk, rengeteg kontrát tudtunk vezetni, amiből gólokat is szereztünk. Sajnos a második félidőben formációt váltottunk, mélyen védekeztünk, amivel felhoztuk a DVTK, akik ebben az időszakban nagyon jól játszottak. A mérkőzés összképét tekintve megérdemelten nyertünk, mert a lehetőségeinket maximálisan kihasználtuk. Persze nagyon nehéz mérkőzést játszottunk, mert a DVTK is jól játszott. Egy hét alatt hat pontot szereztünk két olyan csapat ellen, akik erősebbek nálunk, ami nagyon fontos a jövőre nézve. Bebizonyítottuk, hogy a csapatban van tartás."
Csákvár-Nyíregyháza 2-3
Mónos Tamás: "Nem érdemeltünk vereséget, de megint kétgólos hátrányból kellett talpra állnunk. Ez rengeteg energiát emésztett fel, s nem vagyunk olyan jó csapat, hogy ezt elbírjuk."
Feczkó Tamás: "Nagyon jól kezdtünk, akár több góllal is vezethettünk volna. A szünet után elfogytunk a tengelyben, így mást kellett játszanunk, ám így is nyertünk."
Siófok-Pécs 0-0
Domján Attila: "Az első félidő küzdelmes volt, „kiölte" egymást a két csapat, nem nagyon alakult ki folyamatos játék. A második félidőben egyértelműen a pécsiek fölé kerekedtünk, újabb kapufát lőttünk, büntetőt is hagytunk ki. Úgy gondolom, megérdemelten nyertünk volna."
Vas László: "Ezt a mérkőzést egy roncsderbihez tudnám hasonlítani, tompán, enerváltan, sok technikai hibával játszottunk. A megszerzett egy pont nagyon értékes számunkra, a szívünk és a fejünk a helyén volt. Bízom benne, hogy kipihenik magukat a srácok és jövő héttől jobb teljesítményre leszünk képesek."
Kecskemét-Szolnok 0-0
Szabó István: "Látszott a Szolnok szándéka, amiért jöttek, azt el is vitték egy pont formájában. Az egész héthez gratulálnom kell így is a csapatomnak, mert látva a többi eredményt is az élbolyban, sok meglepetés született. Végig irányítottunk, sajnos a vártnál kevesebb helyzetet dolgoztunk, igaz, rengeteg pontrúgásunk és beadásunk volt, amiket a Szolnok jól hatástalanított viszont, így óriási fölényünk nem párosult góllal. Figyelembe kell venni, hogy ez volt a harmadik meccsünk a héten, csütörtök óta kevesebb is volt a pihenő, kicsit talán görcsösek is voltunk, hogy megfeleljünk közönségünknek is. Nem dőlünk viszont a kardunkba, mert összességében eredményes hetet zártunk. Jó úton járunk, tíz körrel a vég előtt 51 pontunk van, ami nagyszerű teljesítmény."
Romanek János: "A Kecskemét a bajnokság egyik meglepetés csapata, sok gyengéjük nincs. Szervezetten védekeznek, magasak és erősek, előre pedig megvannak a játékosaik, akik gyorsak és dönthetnek a kapu előtt. Őket próbáltuk kikapcsolni, ami valamennyire sikerült is, jobbára a pontrúgásokból veszélyeztettek. Ezeket jobbára hatástalanítottuk, de voltak meleg pillanatok a kapunk előtt. Ha előre bátrabbak vagyunk, akár nagyobb meglepetés is lehetett volna ebből. Pontosan érkeztünk, pontosan is távoztunk szerencsére. Ilyen mentalitással reményeim szerint kiharcoljuk a bennmaradást."
Soroksár-Szeged 2-2
Lipcsei Péter: "Sajnos több játékosom kiesett a mérkőzés előtt, így eleve kevesen voltunk, szinte az egész védelmet át kellett formálnom. Ennek ellenére az első félidőben parádésan játszott a csapat. Maximálisan elégedett vagyok a játékosaimmal, le a kalappal előttük. Jó csapat ellen játszottunk és szereztünk pontot."
Dragan Vukmir: "Az első félidőben jól kezdtünk, de utána nagy hibákat követtünk el, ezeket ki is használták a hazaiak. A másodikban már sokkal jobban futballoztunk, megvoltak a helyzeteink is, az egyenlítés után pedig nyernünk kellett volna."
Vasas-Győr 2-0
Kuttor Attila: "Jó futballt mutattunk be. Az első félidő elején volt egy-két apróság, amit helyre kellett tenni. Ezután működött a játékunk sok helyzettel, így a mérkőzést megérdemelten nyertük meg, nagyon örülünk neki. Mindkét félidőben komoly nyomást helyeztünk az ellenfélre. Voltak olyan periódusok, amikor a Győr ki tudott jönni a szorításból, így talán még nagyobb értéke van a mai győzelemnek - főleg, hogy az első félidőben több helyzetet is elpuskáztunk."
Klausz László: "Kicsit hasonló érzésem van, mint a Diósgyőr elleni mérkőzés után, hiszen ezúttal is kezdődhetett volna úgy a meccs, hogy 1-0-ra vezetünk, akkor egy tizenegyes maradt el, most azonban csak magunkat okolhatjuk, mert egy nagy helyzetünk maradt ki. Nyilván más lett volna, ha az bemegy, de utána nagy fölényben játszott a Vasas, mi pedig szervezetten védekeztünk. Az ezekből való átmeneteknél kellett volna jobban koncentrálnunk. Sajnálom, hogy egy pontrúgásból gólt kaptunk, ha az nincs, akkor talán nagyobb elánnal tudtunk volna a mérkőzés vége felé is játszani. Ettől függetlenül le a kalappal a játékosok előtt, úgy gondolom, hogy mindenki bele tette a maximális munkát, sok fiatallal a csapatban. Azért, ha megnézzük a Vasas cserepadját, még egy hasonlóan erős sort fel tudnának állítani. Természetesen az eredménnyel nem, de a csapattal meg voltam elégedve."
hírek innen, onnan
Óriási gabonatűz Vasban: a traktorok is harcba szálltak
Rekordmeleg, erős szél és hirtelen irányt váltó lángok nehezítették a tűzoltást Vasban. A mezőgazdasági gépkezelők, önkéntesek és...
Ha ilyent vettél, ne edd meg, fémdarabok lehetnek benne.
A Ferrero Magyarország Kft. és a Nébih visszahívást rendelt el a Nutella Muffin egyik tételére, mert fémdarab kerülhetett a termékbe....
Nekiment a 26-os busznak az Árpád hídnál, és még neki állt feljebb
Hogy megmutassa, ki a Jani, a Škodával utána nagy felindultságában még a busz elé is bevágott.
Élve mentettek ki egy csecsemőt a romok alól Venezuelában - videó
Élve mentettek ki egy csecsemőt egy összeomlott épület romjai alól Venezuelában, ahol a mentőalakulatok továbbra is több ezer eltűnt...
A Hungo egyelőre nem indul Venezuelába a földrengés után
A Hungo szerint a nagy távolság és a kritikus kiérkezési idő miatt várhatóan nem indul magyar kutató-mentő csapat Venezuelába, ahol...
Olaszországban a korrupciós ügyek elleni nyomozások az ottani pártrendszer összeomlásához, a volt miniszterelnök elmeneküléséhez vezettek
Stefano Bottoni szerint Szicíliában az állammal szemben szerveződött meg a maffia, itthon viszont az állam állt a korrupciós szisztémák...
Ezt a 3 kérdést mindenképp tedd fel az állásinterjú végén – tesztelheted vele a céges kultúrát
Ha jól tesszük fel a kérdéseinket, sokkal többet megtudhatunk a vállalatról, mint amit elsőre gondolnánk.
Szombaton megbénul Budapest belvárosa a Pride miatt, lezárják az Andrássy utat is
A Budapest Pride felvonulás és egy esti demonstráció miatt forgalomkorlátozások lépnek életbe szombaton a főváros belső kerületeiben. A...
A legfőbb ügyész nyerésre áll Magyar Péterrel szemben
Pillanatnyi állás szerint a legfőbb ügyész hivatalban maradhat, ha az ügyészség elsősorban Orbán Viktor felelősségét fogja vizsgálni...
Lehetett volna 50 éve olyan hőhullám, mint most? Megválaszolták a gyakori vitakérdést
Az Európát sújtó júniusi hőhullám gyakorlatilag lehetetlen lett volna 1976-ban – erre a megállapításra jutott a World Weather...
Új vezetőt keres a mentőszolgálat, kiírták a pályázatot
Megjelent az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) főigazgatói pályázata, a tisztséget határozatlan időre, az egészségügyi szolgálati...
Windows 10-et használsz? Itt a rendkívüli közlemény a Microsoft-tól
A Microsoft újabb könnyítést jelentett be azoknak a felhasználóknak, akik továbbra is Windows 10-et használnak.
Sport
Nyilvánosságra került Németh Zsanett boncolásának eredménye, kiderült, kizárható-e az idegenkezűség
Az Európa-bajnoki ezüstérmes birkózó Szófiában zuhant ki a 11. emeletről.
Egyetlen kérdést kapott, a német válogatott kapitánya teljesen kiborult a vereség után
Mindenki a németek vérét akarja az idei világbajnokságon, Julian Nagelsmann eddig bírta.
A német edző taktikai öngyilkosságot látott, Manuel Neuert viszont nem vette elő a kudarc után
Szerinte a társak hozták rendkívül hálátlan helyzetbe a veterán kapust...
A foci-vb botránya miatt Budapesttel példálózik a FIFA utált elnöke
Dübörög a foci-vb, de mindenki utálja a meccs közben az ivószüneteket.
A törökök búcsúzóul még beleköptek az amerikaiak levesébe, a társrendező a 98. percben bukta el a veretlenségét
Pedig a kifejezetten szórakoztató és akciódús mérkőzésen érzésre inkább a hazaiaknak állt a zászló.
Három klub versenyez Szoboszlaiért, furcsa szerződést íratna vele alá a Liverpool
Állítólag Szoboszlai Dominik és a Liverpool újra tárgyalóasztalhoz ül, 80 millió euróval riogatják az angolokat.
Bővül a 2030-as vb résztvevőlistája, Magyarország még sincs rajta - Szoboszlaiék vb-részvételt ígértek
Szoboszlai Dominik, de még Orbán Viktor is szereplést ígért a következő világbajnokságra.
Vb 2026: Ecuador két vállra fektette a németeket, Elefántcsontpart továbbjutott
Német vereséggel és könnyed elefántcsontparti sikerrel zárult az E-csoport.
Ez történt éjjel a vb-n: Hollandia a csoportot, Japán a brazilokat nyerte meg, a törökök szépen haltak - videók
A holland, a japán és a svéd válogatott is továbbjutott csütörtökön a labdarúgó-világbajnokság F-csoportjából, de Ausztrália is ott van már a legjobb 32 között.
Annyira leszerepelt a válogatott a vb-n, hogy az újságíró azt kérdezte a kapitánytól, hogy ételmérgezést kaptak a játékosok?
Nem kímélte a média a dél-koreai válogatottat.
Olyan átigazolás jön az Ajax és a Barcelona között, ami a magyar válogatottra is hathat
Izgalmas napok következhetnek a katalán csapatnál.
Villámok miatt kellett kimenteni Ronaldoékat, sírva fakadt a riporternő a focisztár látványától
A portugál válogatott edzését azonnal félbe kellett szakítani az érkező vihar miatt.
Bulvár
Ma még kánikula, előrehozták a hidegfront érkezését - Időjárás-előrejelzés
A hétvégén még történelmi hőmérsékleti-rekord születhet Magyarországon, aztán jön a lehűlés.
Kéri László: Magyar Péter olyat csinál a parlamentben, amire 25 éve nem volt példa
Magyar Péter parlamenti szerepéről, az alkotmányról, és a korrupciós ügyek lehetséges politikai következményeiről is beszélt a politológus.
"Büntetést kiszabni" - Forsthoffer Ágnes beégette Lázár Jánost, felháborodtak az emberek
Lázár János volt közlekedési miniszter durva üzeneteket kapott, azonnal cselekednie kell.
Percekkel a Magyar által szabott határidő előtt a legfőbb ügyész reagált az aranykonvoj ügyre
A legfőbb ügyész levele hangsúlyozta, a kormány őt nem utasíthatja.
Fejbe lőtt holttestet találtak a Balatonban
A rendőrség vizsgálja a férfi halálának a körülményeit.
Pesty László: Halálosan megfenyegettek, hogy ha a választás előtt megint kinyitom a pofám, a hullámat Mohácsnál vetik ki a hullámok
Pesty László egy interjúban számolt be arról, hogy februárban halálos fenyegetést kapott, ami miatt hónapokig rejtőzködnie kellett. Az egykori Fidesz-támogató ma már a Tisza Pártot támogatja, és szerinte a NER kri
Büntetőügy lett a videózásból: minősített költségvetési csalás miatt emelt vádat az ügyészség
Egy ügyvezető és társa fiktív számlákkal akart jogosulatlanul adólevonást gyakorolni, és ezzel több mint egymilliárd forintot szerezni. Az ügyészség minősített költségvetési csalás kísérlete miatt emelt vád
Nyilvánosságra került Németh Zsanett boncolásának eredménye, kiderült, kizárható-e az idegenkezűség
Az Európa-bajnoki ezüstérmes birkózó Szófiában zuhant ki a 11. emeletről.
Súlyosat üzent Orbán Viktorról Magyar Péter miniszterelnök
„A kiszivárgott irat alapján azonnali választ várunk az ügyészségtől, hogy meghallgatták-e gyanúsítottként Orbán Viktort és Hajdu Jánost az aranykonvoj ügyben!” – írta Magyar Péter miniszterelnök a Faceboo
Tarr Zoltán bocsánatot kért
Az előző vezetés nevében.
Háromévesen már olvasott, végigröhögte az anyja temetését, sosem akart gyereket, és Guinness-rekordja is van – Ricky Gervais 65 éves
13 éves volt, amikor az anyja közölte vele, hogy a fogantatása baleset volt. Ő elnevette magát ezen, és rájött, hogy az őszinteség és a pimaszság vicces. Azóta is sokakat sért vérig a poénjaival.
Orbán Viktor elkezdte aláírni azt, amit Magyar Péter látni sem akart
Sőt, meg is vásárolható.
blogmorzsák
Meddig menthető egy kapcsolat?
A dilemma felőrli az embert.
Kivételes jubileumot ünnepelt a Das WeltAuto Magyarországon
És ebben egy Volkswagen Golf Variant játszotta a főszerepet.

- Csökkent a gázolaj ára
- Leszakadt egy vasúti felsővezeték Érdnél, jelentős késésekre kell számítani
- NAV: sok változást hoz a jövedéki szabályozásban az új törvény
- Tatabányát is érinti a vonatok késése
- Jótékonyság a köbön: Kakaó, bábelőadás, ajándékok a rászoruló gyerekeknek
- 2018-ban így alakul a szombathelyi felnőtt háziorvosi rendelés!
- Halálozási hírek Szombathelyről
- Egész nap mérnek Vas megyében és Szombathelyen
- Egy ideig nem lesz víz Szombathely egy bizonyos részén
- Az E.ON nevével visszaélve téveszthetik meg a lakosságot
- Így úszható meg a hosszú várakozás a horvát autópálya-kapuknál
- A talált madárfiókák többsége nem árva, nem szorul megmentésre, ne szedjük össze őket!
- Már csak pár napig lehet pályázni az ingyen falfestékre


